Motorola z dużym wyświetlaczem

Motorola wprowadza na rynek nowy telefon komórkowy ”“ Motorazr V8, który charakteryzuje się dużym wyświetlaczem zewnętrznym oraz interaktywnymi przyciskami na ekranie zewnętrznym do sterowania muzyką.

Producent telefonu zapewnia, że w Motorazr V8 zastosowano największy zewnętrzny wyświetlacz, jaki jest obecnie dostępny na rynku. Telefon wykonano z nierdzewnej stali, do obudowy w grafitowym kolorze użyto metalizacji próżniowej, a szkło na wyświetlaczach chemicznie utwardzono, by ekran był odporny na zarysowania.

Motorazr V8 oparty jest o system Linux. Telefon został wyposażony w nowe intuicyjne menu, możliwość przypisywania kontaktom wielu numerów i dodatkowych informacji, oraz system zakładek. Z kolei opracowana przez Motorolę technologia CrystalTalk poprawia jakość rozmów w hałaśliwych miejscach.

Wbudowany profil Bluetooth Stereo zapewnia możliwość słuchania muzyki na bezprzewodowych słuchawkach. Telefon wyposażono w złącze USB oraz 512 MB pamięci wewnętrznej. Telefon synchronizuje się także z odtwarzaczem Windows Media Player 11, który automatycznie wykrywa go po podłączeniu modelu do komputera.

Multimedialność telefonu dopełniają 2-megapikselowy aparat cyfrowy z funkcją robienia seryjnych zdjęć i możliwością bezpośredniego druku bezprzewodowo na drukarce oraz przeglądarka internetowa. Obsługije technologie GPRS, EDGE. Wymiary: 53 x 103 x 11,9mm; waga ”“ 118 gram.

Źródło: media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.