Nokia 6555 3G z oryginalnym zegarekiem

Dzisiaj firma Nokia przedstawiła nowy telefon komórkowy trzeciej generacji. Unikalna estetyka i elegancja wyeksponowanego na obudowie cyfrowego zegarka ze wskazówkami, efektownie podkreśla walory telefonu Nokia 6555.

Nokia 6555 jest pierwszym telefonem WCDMA/GSM (cztery zakresy) w gładkiej składanej obudowie z niewidocznymi zawiasami, tworzącej po otwarciu zgrabną linię. Łagodne kształty telefonu zapewniają jego bezproblemowe i ergonomiczne użytkowanie. Telefon pojawi się w sprzedaży w najbliższych tygodniach po szacowanej cenie detalicznej około 200 EUR netto.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/nokia_6555.jpg[/img]

Atrakcyjność telefonu Nokia 6555 dodatkowo zwiększa wewnętrzny wyświetlacz QVGA o 16 milionach kolorów (to dwa razy więcej, niż może rozróżnić ludzkie oko), zapewniający znakomity, ostry obraz na ekranie o rozdzielczości 240x320 pikseli, dzięki czemu świetnie nadaje się do oglądania zdjęć i filmów wideo. Aparat fotograficzny z funkcją 6-krotnego zbliżenia cyfrowego zapewnia jeszcze większą uniwersalność, a wizjer wyświetlający obraz na pełnym ekranie w ustawieniu pionowym gwarantuje dobre ujęcie za każdy razem. Funkcja autoportretu w aparacie oraz opcja udostępniania filmów wideo zapewniają łatwość dzielenia się szczególnymi chwilami z rodziną i znajomymi. Ponadto na pokładzie znajdziemy 30 MB pamięci na dane użytkownika (z opcją rozbudowy za pomocą kart microSD) i funkcje łączności bezprzewodowej Bluetooth.

Źródło: Nokia / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.