Nokia przejmuje Twango

Firmy Nokia i Twango poinformowały o przejęciu przez firmę Nokia praktycznie wszystkich aktywów Twango (www.Twango.com). Twango oferuje wszechstronne rozwiązania do udostępniania i porządkowania multimediów, takich jak zdjęcia, wideo i inne pliki osobiste.

Dzięki przejęciu Twango Nokia może oferować konsumentom łatwy sposób udostępniania multimediów za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych i mobilnych.

Twango to prywatna spółka, założona przez byłych pracowników firmy Microsoft, z siedzibą w Redmond w amerykańskim stanie Washington. Uniwersalna platforma Twango umożliwia łatwe porządkowanie, udostępnianie i publikowanie takich multimediów, jak zdjęcia oraz nagrania wideo i audio. W przeciwieństwie do wielu innych usług dla społeczności internetowych, Twango działa z wieloma typami multimediów i oferuje wszechstronne opcje porządkowania, udostępniania oraz przetwarzania osobistych materiałów multimedialnych. Twango to atrakcyjna usługa dla użytkowników komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych, a także wszechstronna platforma umożliwiająca tworzenie aplikacji dodatkowych, łączenie z urządzeniami mobilnymi oraz integrację z innymi usługami internetowymi.

Źródło: Nokia/Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.