Nokia: Zestawy dla fanów muzyki

Nokia wprowadza na rynek dwa nowe stereofoniczne zestawy słuchawkowe Nokia WH-700 oraz Nokia WH-600 dla mobilnych użytkowników, które charakteryzują się dźwiękiem stereo oraz stylem.

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia WH-700 można dopasować do ucha dzięki trzem różnym wkładkom. Dzięki lekkiej konstrukcji oraz funkcjom sterowania połączeniami i głośnością zestaw stanowi dopełnienie mobilnego stylu życia. Fani muzyki docenią szeroką kompatybilność - do zestawu dodawany jest w komplecie adapterem do standardowych złączy 3,5 mm.

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia WH-600 to alternatywa dla mobilnych miłośników muzyki. Ten nauszny zestaw słuchawkowy wycisza hałas z otoczenia i umożliwia sterowanie rozmowami oraz poziomem głośności. Podobnie jak pierwsze akcesorium z tej serii zestaw działa z wieloma urządzeniami za pośrednictwem adaptera do standardowych złączy 3,5 mm.

Zestawy dostępne będa od stycznia 2008 roku. Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia WH-600 będzie dostępny na całym świecie po szacunkowej cenie 65 euro, a Nokia WH-700 ”” po 50 euro.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.