Nowy numer Heyah zarejestrujesz w domu

Nowy numer Heyah zarejestrujesz w domu (Heyah)

W lipcu 2016 roku wszedł w Polsce obowiązek rejestracji kart SIM. Początkowo klienci musieli w tym celu odwiedzić salon operatora, bądź sklep sprzedający karty. Z czasem operatorzy zaczęli ułatwiać klientom ten proces, dając możliwość rejestracji przez internet. Teraz to ułatwienie dostępne jest także w sieci Heyah.

Zarejestruj nowy numer w aplikacji Moja Heyah

Osoby, które chcą zostać klientami Heyah w pierwszej kolejności muszą kupić starter. Następnie wystarczy zarejestrować nowy numer bez wychodzenia z domu! W tym celu należy pobrać na telefon aplikację Moja Heyah, dostępną zarówno na Android, jak i iOS. W aplikacji wystarczy wpisać nowy numer, numer PUK oraz adres e-mail. Następnie, zgodnie z instrukcją w aplikacji, należy potwierdzić swoją tożsamość poprzez usługę mojeID, czyli zalogowanie się do banku, z którego usług korzystamy. Na koniec wystarczy kliknąć w wysłany na podany e-mail link i ustawić hasło do logowania w Moja Heyah. Żeby aktywować kartę SIM należy wykonać połączenie wychodzące lub włączyć transmisję danych. Dostaniemy wówczas SMS o pozytywnym zakończeniu procesu aktywacji. 

W Heyah zarejestrujesz już nowy numer przez aplikakację
W Heyah zarejestrujesz już nowy numer przez aplikację

Klienci Heyah, którzy już mają aplikację Moja Heyah, mogą przejść proces rejestracji nowego numeru jeszcze szybciej. Wystarczy, że podadzą go w aplikacji oraz wpiszą kod PUK. 

Usługa rejestracji nowego numeru w Moja Heyah jest dostępna w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.