Okolicznościowe promocje Plusa

Komórkowa sieć Plus w poniedziałek, czwartego lutego 2008 roku, z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych, wprowadziła do swojej oferty dwie specjalne promocje - dla użytkowników Simplusa oraz dla klientów abonamentowych i mixPlus.

Z Simplusa na mixa
Pierwsza oferta promocyjna przygotowana jest dla użytkowników Simplusa , którzy planują migrację do oferty mixPlus. W ramach promocji dostępny będzie jedynie model Nokia 3500 w specjalnej cenie ”“ przy doładowaniach za 50 zł telefon będzie dostępny za 1 zł, przy doładowaniach za 30 zł telefon dostępny będzie od 29 do 199 zł. Taniej niż w trwającej obecnie promocji ”Wielka Wyprz”. Promocja trwa do 25 lutego 2008 roku.

Drugi zestaw za złotówkę
Druga promocja - w sam raz na Walentynki - skierowana jest do abonentów Plusa oraz użytkowników MixPlusa, którzy do 18 lutego 2008 roku zawrą z operatorem umowę na świadczenie usług. W ramach promocji klienci będą mogli za 1 zł kupić promocyjny zestaw startowy Simplus z kwotą startową w wysokości 9 zł.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.