Parada Å»aglowców na telefonach komórkowych

On-line ze Świnoujścia i Szczecina parada największych i najpiękniejszych żaglowców świata - uczestników The Tall Ships Races 2007. Ponad 100 najpiękniejszych i największych gwiazd mórz i oceanów na żywo w sieci Internet.

Kluczowi członkowie multimedialnej Internetowej grupy iTTv- ATV Szczecin i iTTv Lublin wspierani przez Urząd Miasta Świnoujście, Polskie Radio Szczecin oraz firmę MKM Okna ”“ Szczecin podjęli się realizacji ciągłego, 24h przekazu na żywo do sieci Internet dając tym samym możliwość oglądania przez www i WAP Regat 2007 z każdego dowolnego zakątka ziemi.

Równoległy przekaz ze Świnoujścia i Szczecina można będzie w dniach od 1 do 12 sierpnia oglądać non stop na monitorach komputerów i telefonów komórkowych.

Do realizacji transmisji wykorzystane zostanie po raz pierwszy w Europie, specjalne urządzenie pozwalające dekodować sygnał przesyłany przez sieć TCP IP do postaci umożliwiającej przekaz na strumieniową serwerową platformę Windows Media Services oraz do Internetowej telewizji P2P.

Realizowany równolegle przez serwis MagicCam przekaz dla urządzeń mobilnych pozwoli cieszyć się widokiem najpiękniejszych żaglowców świata w telefonach komórkowych nawet starszej generacji i będzie drugim po XX Światowych Dniach Młodzieży w Kolonii tak wielkim wydarzeniem transmitowanym na żywo w sieci WAP.

Realizatorzy transmisji przewidują, że Wielka Parada Å»aglowców 2007 przez planowane 12 dni przekazu będzie łącznie oglądana przez ponad 2 mln rozsianych po całym świecie użytkowników komputerów i telefonów komórkowych, którzy dzięki temu będą mieli wyjątkową okazję zobaczenia na żywo takich gwiazd mórz i oceanów jak Lord Nelsen , Kruzenshtern , Sedov , Mir , Dar Młodzieży , ORP Iskra oraz innych ponad 100 uczestników Regat 2007.

Gospodarze i organizatorzy Regat 2007 oraz Grupa iTTv zapraszają na strony przekazu przez www.atv.szczecin.pl i www.ittv.lublin.pl oraz mobilnie przez wap.atv.szczecin.pl i wap.ittv.pl

Źródło: MagicCam / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.