Play: Zbieranie minut dopiero po aktywacji

Komórkowa sieć Play zmienia zasady użytkowania usługi ”Zbieraj Minuty”, która od trzynastego lutego 2008 roku dostępna będzie dopiero po dokonaniu bezpłatnej aktywacji, a nie jak do tej pory ”“ automatycznie dla wszystkich.

W sieci Play od 13 lutego 2008 roku zmienia się sposób aktywacji usługi ”Zbieraj Minuty”. Usługa będzie nadal dostępna bezpłatnie dla wszystkich nowych i dotychczasowych użytkowników oferty Play Karta. Zmiana polega na wprowadzeniu zasady samodzielnego aktywowania usługi.

- Wprowadzamy aktywowanie tej atrakcyjnej usługi celowo. Chcemy w ten sposób dodatkowo zwiększyć świadomość benefitów korzystania z bardzo konkurencyjnej oferty Play na Kartę ”“ tłumaczy zmianę Jacek Hensler, szef marketingu Play.

Dotychczasowi użytkownicy oferty PLAY na Kartę, którzy wykonali pierwsze połączenie przed 10.02.2008 roku, aby nadal korzystać z usługi ”Zbieraj Minuty” muszą wysłać SMS-a o treści ”T” pod bezpłatny numer 1155 do dnia 10.02.2008.

Po tym terminie aktywować usługę będzie można na kilka sposobów: wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu krótki kod *111*4*1#, wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu *111#, a następnie wybrać odpowiednią opcję w sekcji Usługi bądź zalogować się na stronie internetowej operatora.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.