Samsung SGH-C450, prostota i funkcjonalność

Nowy telefon Samsung Electronics posiada wszystkie funkcje niezbędne do efektywnej komunikacji, a do tego pozwala miło spędzić czas oczekiwania z radiem FM.

Aparat dla odbiorców ceniących sobie prostotę, łatwość obsługi i szybki dostęp do niezbędnych funkcji ponadto wyposażony jest w aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości VGA (640x480) oraz 1,52-calowy ekran CSTN wyświetlający 65 536 kolorów w rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Funkcja przypisywania zdjęć do zapisów w książce telefonicznej (Photo callerID) pozwoli zobaczyć, kto dzwoni. Wykonane przez nas zdjęcia zostaną zapisane w 2 MB wewnętrznej pamięci telefonu.

SGH-C450 pozwala m.in. na pobieranie danych z Internetu (GPRS Class10 i WAP 2.0). Wśród rozrywkowych funkcji znajdziemy także obsługę 16-tonowych dzwonków polifonicznych. Telefon umożliwia ponadto prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Mobile Tracker z kolei zwiększa szansę odzyskania zgubionego lub skradzionego telefonu. uTrack wysyła wiadomość SMS z informacją o lokalizacji telefonu na ustalony numer, gdy karta SIM telefonie zostanie zmieniona. Ta pomocna funkcja ułatwia śledzenie telefonu, nawet gdy użytkownik utraci nad nim kontrolę.

Komórkę wyposażono w baterię 800 mAh. Wymiary 103.5 x 44.5 x 14.9 mm, waga ”“ 72 g. Czas pracy do 200 godzin, czas rozmowy do 3 godzin.
Źródło: Samsung,Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.