Samsung SGH-i620 w Vodafone

Firma Samsung w sieci operatora operatora Vodafone będzie sprzedawała biznesowy smartfon HSDPA/Wi-FI - SGH-i620. Telefon został zbudowany na bazie biznesowego modelu SGH-i600.

Ten „inteligentny telefon” to kombinacja zaawansowanej technologii i stylu w jednym. Komputer kieszonkowy Pocket PC, a zarazem telefon GSM, przeglądarka internetowa i 2-megapikselowa kamera cyfrowa, którą użytkownik może zrobić zdjęcie i wysłać MMSem lub za pośrednictwem poczty e-mail (BlackBerry). Standard High-Speed Downlink Packet Access (HSDPA) umożliwia transfer danych z prędkością do 3,6 Mbps. To jednak nie wszystko. Dysponując szybkim połączeniem Wi-Fi z Internetem, dzięki funkcji VoIP można dzwonić np. przez Skypea w dowolne miejsce na świecie. Ponadto, korzystając z szybkości przesyłu, użytkownicy podłączeni do Wi-Fi mogą korzystać z dostępu do Internetu i możliwości łączenia się z innymi urządzeniami.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/samsung_sghi620.jpg[/img]

Całość dopełnia system operacyjny Windows Mobile 6 Standard i klawiatura typu QWERTY.

Cena oraz data wejścia do oferty Vodafone nowego smartphone na razie nie nie została ujawniona.

Źródło: Vodafone Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.