Samsung SGH-U700 uznany najlepszym telefonem roku

SGH-U700- flagowy model Samsunga - wyróżniony został przez European Imaging and Sound Association (EISA) prestiżową nagrodą za ”œNajlepszy telefon 2007-2008” (”œEuropean Mobile Phone 2007-2008”).

U700 należy do serii Samsung Ultra Edition II - najbardziej płaskich i ekskluzywnych modeli w swoich kategoriach rynkowych. Miłośnicy rozbudowanych funkcji docenią, że w płaskiej obudowie telefonu Samsung Ultra Edition 12.1 (U700) o grubości zaledwie 12,1 mm udało się zmieścić transmisję danych HSDPA z prędkością 3,6 Mb/s, wideotelefonię oraz automatyczne ustawianie ostrości w aparacie fotograficznym.

Dla przypomnienia. W rankingu EISA na europejski telefon multimedialny 2007”“2008 wygrał najnowszy komputer multimedialny Nokia N95.

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA) to organizacja multimedialna, która skupia specjalistów w dziedzinach audio, foto, kino domowe, wideo oraz samochodowej elektroniki użytkowej.

Źródło: Softpedia / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.