Seria komputerów Komputronik z certyfikatem Heyah

Komputronik przy współpracy z Heyah Logitech Cybersport przygotował specjalnie dla graczy serię komputerów Komputronik Infinity Cybersport Signature. To pierwsza na naszym rynku profesjonalna seria stworzona w porozumieniu z graczami największej i najbardziej prestiżowej polskiej ligi Heyah Logitech Cybersport (HLC).

Członkowie polskiej organizacji e-sportowej PGSPokerStrategy.cc: Filip „Neo” Kubski, drużynowy Mistrz Świata 2006, dwukrotny zwycięzca ligi HLC w kategorii Counter Strike 1.6 oraz Krzysztof ”Chris” Sojka, Mistrz Europy 2007, uczestnik rozgrywek HLC i zwycięzca Cybercup w Need for Speed, wybierali podzespoły i przeprowadzili test sprzętu, na bieżąco dokonując wszelkich poprawek w ustawieniach i konfiguracji. W efekcie ich pracy powstał System Certyfikacji Cybersport, wykorzystujący ich wieloletnie doświadczenie jako profesjonalnych graczy. Nad całością projektu czuwali inżynierowie firmy Komputronik.

System Certyfikacji Cybersport dla komputerów z rodziny Komputronik Infinity obejmuje trzy kategorie:

CYBERSPORT GOLD SIGNATURE
CYBERSPORT SILVER SIGNATURE
CYBERSPORT BRONZE SIGNATURE

Kategorie zostały zróżnicowane pod względem wydajności sprzętu i doboru peryferiów, by dać graczom możliwość wyboru komputera do indywidualnych potrzeb. Komputery Komputronik Infinity z serii Signature Cybersport zaprojektowano tak, aby sprostać wymaganiom nawet profesjonalnego gracza.

Specjalnie oznakowane logotypem HLC i hasłem CYBERSPORT PRO POWER komputery pojawią się w salonach Komputronik już w sierpniu br. Na takim właśnie sprzęcie rozegrane zostaną finały ligi Heyah Logitech Cybersport ”“ Ostateczna Rozgrywka (27- 28.10.2007), która jest największą tego typu imprezą w Polsce.

Źródło: Heyah / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.