Simplus: Promocja na doładowania cykliczne

Kilka dni temu Bank Pekao umożliwił swoim klientom dokonywanie cyklicznych doładowań online telefonów komórkowych ”na kartę” (pre-paid). W związku z nową możliwością dla użytkowników Simplusa przygotowano specjalną promocję.
W ramach trwającej do 22 kwietnia 2008 roku promocji ”Simplus promuje doładowania cykliczne”, użytkownicy Simplusa mogą uruchomić w Banku Pekao usługę cyklicznych zasileń konta Simplus kwota z przedziału od 30 do 99 złotych.

Po uruchomieniu usługi, z co najmniej miesięczną częstotliwością, w okresie trzech pierwszych miesięcy realizacji doładowania cyklicznego każde pierwsze w miesiącu doładowanie zostanie powiększone o dodatkowe 20 proc. wartości danego doładowania.

Z podobnej promocji mogą korzystać użytkownicy sieci Era Tak Tak.

Źródło: media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.