Sposób na słaby zasięg GSM

Są miejsca w Polsce, gdzie swobodne rozmawianie przez telefon komórkowy graniczy z cudem ”“ na przykład z powodu słabego zasięgu GSM sygnał w domu ucieka i aby dokończyć rozmowę trzeba wyjść na zewnątrz budynku. Okazuje się, że jest sposób na takie problemy.

Firma AntennaConnection oferuje urządzenia, które potrafią wzmocnić sygnał GSM w danym pomieszczeniu czy budynku. Głównym elementem systemów wzmacniających sygnał GSM jest wzmacniacz sygnału zaprojektowany z myślą o problemie zerwanych połączeń komórkowych.

W zestawie wewnętrzne anteny i antena zewnętrzna są połączone ze wzmacniaczem, który jest umieszczony w środku budynku. Taka instalacja zwiększa siłę sygnału i równomiernie rozprowadza go tam gdzie jest problem z zasięgiem. W ten sposób zredukowany zostaje problem zerwanych połączeń i zanikającego sygnału.

Podstawowy model zazwyczaj stosuje się do domów, mieszkań, pomieszczeń biurowych do 10 użytkowników. Instalacja wzmacniacza jest raczej kosztowną rzeczą jak na domowe warunki, ale w przypadku współpracy z pozostałymi sąsiadami mieszkającymi w bloku, inwestycja może okazać sie opłacalna i ułatwić komunikację za pomocą telefonów komórkowych.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.