Strefa Ładowania

Firma Ad Solutions wprowadza na rynek urządzenia pod nazwą Strefa Ładowania, w których można ładować baterie do wszystkich rodzajów telefonów komórkowych.

Strefa Ładowania wyposażona jest w 16 wtyczek przystosowanych do szybkiego ładowania wszystkich typów telefonów komórkowych używanych w Polsce, a także odtwarzacza plików mp3 iPod. W przypadku starszych modeli aparatów możliwe jest też bezpośrednie ładowanie baterii wyjętej z aparatu przy pomocy specjalnych klipsów. Usługa kosztuje 2 zł i pozwala w 15 minut przedłużyć czas funkcjonowania baterii nawet do 8 godzin aktywnej pracy.

Każde urządzenie Strefa Ładowania wyposażone jest w dotykowy ekran LCD, który pełni funkcję nawigacyjną. Klikając palcem w dostępne na ekranie ikony można w łatwy i szybki sposób dowiedzieć się wszystkiego o Strefie Ładowania oraz skorzystać z usług ładownia baterii. Dodatkową funkcją Strefy Ładowania jest możliwość dezynfekcji dowolnego przenośnego urządzenia multimedialnego.

Strefa Ładowania może być także wykorzystywana jako nośnik reklamowy. W tym roku z usługi będzie można korzystać m.in. w warszawskich galeriach handlowych Blue City i na Dworcu Centralnym.

Źródło: Brief.pl / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.