Surfuj i rozmawiaj, nowa Promocja Netii

Netia wprowadza nową ofertę pakietową „Surfuj i rozmawiaj” dla klientów indywidualnych oraz dla małych i średnich firm. Oferta dostępna jest zarówno dla klientów korzystających z sieci Netii jak i Telekomunikacji Polskiej. Dotychczasowi klienci TP będą mogli całkowicie zrezygnować z usług tego operatora i w pełni korzystać z usług Netii, które w pakiecie, według operatora, są tańsze nawet do ok. tysiąca złotych od usług TP.

Głównym elementem nowej oferty są pakiety usług głosowych i internetowych, dzięki którym klient może korzystać z Internetu i telefonu za jedyne 19 złotych przez pierwsze trzy miesiące. Opłata za następne miesiące jest uzależniona od czasu umowy oraz od wybranej szybkości dostępu do internetu i taryfy za usługi głosowe. Zawsze jednak jest ona istotnie niższa od analogicznej oferty TP. Dla klientów indywidualnych przygotowane zostały trzy pakiety zawierające dostęp do Internetu oraz trzy nowe taryfy głosowe.

Klienci, którzy wybiorą usługi Netii w pakiecie będą mogli korzystać z bezpłatnego, profesjonalnego hostingu. Dodatkową korzyścią dla klienta będzie jedna faktura za dwie usługi.

Nowa oferta Netii jest bardzo elastyczna. Każdy z proponowanych pakietów może być zmodyfikowany w taki sposób, by najlepiej odpowiadał potrzebom klienta. Można również zamówić każdą z usług oddzielnie. Oprócz umów terminowych na 24 i 36 miesięcy w przypadku pakietów, klient może również wybrać umowę na 12 miesięcy dla usług internetowych oraz na 18 miesięcy lub bezterminową w przypadku usług głosowych.

Usługi „Surfuj i rozmawiaj” Netii można zamówić na stronie www.netia.pl, dzwoniąc na infolinię 0-801 88 11 00, u przedstawicieli handlowych oraz w sklepach Play/Germanos. Obecnie oferta Netii jest dostępna w 199 z ponad 230 punktów dystrybucyjnych Play/Germanos.

Z usług dostępu do Internetu Netii korzysta obecnie 145 tysięcy klientów. Są to zarówno klienci Netii, TP oraz użytkownicy usług internetowych lokalnych sieci osiedlowych przejętych przez Netię w czerwcu br.

Źródło: Netia / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.