Telefon dla osób z niedosłuchem

Firma Panasonic wprowadziła na rynek telefon bezprzewodowy DECT ze słuchawką pracującą w oparciu o przewodnictwo kostne KX-TG7170PDS.

Słuchawka jest wyposażona w wibracyjną wkładkę słuchawkową przewodząca drgania głosowe która wykorzystuje zjawisko przewodnictwa kostnego do wytwarzania dźwięku podczas rozmów telefonicznych. W celu zapewnienia właściwego działania wkładki wibracyjnej należy przyłożyć ją do twarzy w pobliżu ucha. Zazwyczaj dźwięk wnika do kanału słuchowego, powodując drgania błony bębenkowej. Drgania odczuwane w uchu wewnętrznym są interpretowane jako odbierane przez nerw słuchowy.

Podstawowe dane techniczne: Identyfikacja abonenta wywołującego, wyświetlacz LCD 1,4 cala, głosowa identyfikacja numeru, książka telefoniczna w słuchawce - 50 wpisów, lista abonentów wywołujących, duże przyciski klawiatury. Połączenia interkomowe. Możliwość zarejestrowania do 6 słuchawek w bazie. Srebrny kolor obudowy. Cena sugerowana: 649,00 zł brutto. Okres gwarancji: 12 miesięcy.

Źródło: Panasonic / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.