Telefon LG Shine wchodzi do Polski

LG wprowadza na polski rynek prawdziwą perełkę wśród telefonów. Blask metalicznej obudowy, lustrzany wyświetlacz, precyzja wykonania intrygują od pierwszego spojrzenia. Wyjątkowy i niepowtarzalny ”“ oto telefon LG Shine.

Telefon zdecydowanie wyróżnia się na tle popularnych modeli dostępnych na rynku. Lśniąca, metalowa obudowa przyciąga wzrok niczym prawdziwy klejnot. Po włączeniu, lustrzana powierzchnia telefonu zmienia się w duży (2,2”), czytelny wyświetlacz. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że obraz jest nasycony, pełen wyraźnych i naturalnych barw.

Metalowa obudowa telefonu skrywa szereg multimedialnych funkcji. Shine”™a wyposażono w 2-megapikselowy aparat cyfrowy z obiektywem certyfikowanym przez znaną niemiecką firmę Schneider-Kreuznach, specjalizującą się w systemach optycznych.

Telefon odtwarza różne rodzaje multimediów, w tym pliki MP3, wideo oraz pozwala na przeglądanie dokumentów. Pliki można zapisać w obszernej pamięci urządzenia (50MB) bądź na zewnętrznej karcie MicroSD (wbudowany slot).

Wygodne poruszanie się po menu i obsługę funkcji umożliwia dyskretny metalowy przycisk typu Scroll umieszczony centralnie pod wyświetlaczem.

„2007 to rok telefonu Shine”, mówi Grzegorz Kania, Dyrektor ds. Sprzedaży GSM w LG Electronics Polska. „Ludzie cenią produkty oryginalne i dopracowane stylistycznie. Nasz nowy telefon jest innowacyjny, ma atrakcyjny wygląd i te właśnie cechy sprawiają, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Od początku roku sprzedaliśmy na całym świecie już ponad 2 mln egzemplarzy tego wyjątkowego urządzenia.”

Telefon od połowy sierpnia br. będzie dostępny w sprzedaży zarówno u operatorów, jak również w wolnej sprzedaży (bez simlocka).

Źródło: LG Electronics / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.