Telefon Sony Ericsson z turbo 3G

Sony Ericsson zaprezentował swój nowy telefon komórkowy K630 o opływowych kształtach. Telefon został wyposażony w funkcje potrzebne do zarządzania pracą, a także aparat do robienia zdjęć, klipów wideo i plików muzycznych.

Telefon K630, zasilany przez turbo 3G (HSDPA), waży 97 gram i zapewnia surfowanie w Internecie prawie tak szybkie, jak w komputerze. Wyposażony w aplikację Microsoft Exchange ActiveSync umożliwia sprawdzenie e-maili.

Telefon został wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 2,0 MP. Dodatkowo wyposażony jest w kartę pamięci Memory Stick Micro (M2) o pojemności 256 MB, a obsługuje do 4 GB pamięci. Posiada przeglądarkę mediów, która pełni funkcję odtwarzacza muzyki, wideo czy galerię zdjęć. Wyposazony został także w Radio FM.

K630 wyposażony jest w nową aplikację Media Manager, aby łatwo przenieść ulubione pliki muzyczne, zdjęcia czy wideo pomiędzy komputerem a telefonem.

Źródło: media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.