Telefony komórkowe szkodzą facetom

Naukowcy zaalarmowali, że długie rozmowy przez telefon komórkowy mogą mieć wpływ na męskie nasienie. Czy nowe rewelacyjne odkrycie naukowców spowoduje, że mężczyźni chcący mieć dzieci, wyrzucą telefony do kosza?

Zapewne rewelacje naukowców nie będą miały dużego znaczenia na użytkowanie telefonów komórkowych przez mężczyzn, ale warto o nich wspomnieć.

Gazeta Pomorska powołując się na naukowe badania kliniki leczenia bezpłodności w Cleveland poinformowała, że codzienne rozmawianie godzinami przez komórkę może wpływać na jakość spermy.

Badaniu poddano prawie 400 mężczyzn. Osoby rozmawiające często przez telefon komórkowy posiadały mniejszą liczbę plemników w spermie.

Wszystkich zmartwionych uspakajamy. Badania te wskazały, że długie rozmowy przez telefon komórkowych, a więc długie przebywanie polu elektromagnetycznym, mają wpływ jedynie na jakość męskiego nasienia - nie powodują bezpłodności.

Źródło: Gazeta Pomorska, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.