Uwaga! MMS w Play do kilku osób już rozliczany normalnie

Niemiła wiadomość dla klientów sieci Play. Tuż przed świętami usunięto ”błąd” polegający na tym, że można było wysyłać w cenie jednego MMS (15 groszy) wiadomości do wielu odbiorców. Błąd usunięto tuż przed świętami chyba bojąc się zbyt dużego przeciążenia..... budżetu operatora.

Play wprowadził celowo ”błąd” polegający na możliwości wysyłania MMS do więcej niż jednego odbiorcy za 15 groszy (standardowa oferta). Miało to na celu promocję wiadomości MMS wśród swoich klientów.

Wprowadzono wtedy limit liczby odbiorców do których można wysłać wiadomość w jednym MMS. Dziś sieć przyjmuje nawet kilkudziesięciu odbiorców, ale w bilingu znajdziemy - podobnie jak w innych sieciach- obciążenie za każdą wiadomość ”osobno”.

Należy dodać, że operator ma pełne prawo do naliczania w ten sposób - w cenniku jest wyraźnie 15 groszy za każdą wiadomość MMS. Przydałaby się jednak mały SMS z informacją o zmianie sposobu rozliczania.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.