W Tlenofonie płacisz tyle, ile rozmawiasz

Firma o2.pl rozszerza swoje usługi w zakresie telefonii internetowej, wprowadzając w Tlenofonie naliczanie sekundowe oraz 43 strefy numeracyjne. Pozwoli to użytkownikom zredukować koszty rachunków telefonicznych.

Od dnia 1 lipca 2007 r. użytkownicy Tlenofonu płacić będą za każdą sekundę rozmowy, a nie za każdą rozpoczętą minutę. Dotychczas, dzwoniący rozmawiając nawet przez 10 sekund ponosił koszt jednominutowej rozmowy. Podobnie było w sytuacji, gdy czas trwania połączenia przekroczył minutę, choćby o 1 sekundę, wówczas trzeba było zapłacić za 2 minuty połączenia. W rozliczaniu sekundowym klient rozliczany jest za rzeczywisty czas rozmowy, a nie za impulsy.

Naliczanie sekundowe działać będzie już od momentu rozpoczęcia rozmowy, od jej pierwszej sekundy. Nowością w Tlenofonie jest również zwiększenie ilość stref numeracyjnych, w których dostępne są numery dla użytkowników. Już teraz klienci korzystać mogą z 43 numerów kierunkowych i wybierać dla siebie numer telefonu lub faksu z własnej miejscowości. W praktyce oznacza to, że klient mieszkający np. w Sieradzu, będzie posiadał telefon internetowy z lokalnym numerem kierunkowym. Dzięki rozszerzeniu liczby stref osoby dzwoniące do użytkowników Tlenofonu z ich miejscowości będą ponosić opłaty, jak za lokalne połączenie telefoniczne i faksowe. Tlenofon obsługuje najwięcej stref numeracyjnych w całej Polsce, spośród innych telefonów internetowych dostępnych na rynku.

Źródło: o2.pl , telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.