Wakacyjna promocja roamingowa Orange

Orange wprowadza letnią ofertę roamingową - Orange Travel - dla klientów abonamentowych i użytkowników prepaid.

Korzystając z programu Orange Travel w okresie wakacyjnym klienci zapłacą mniej za zagraniczne rozmowy telefoniczne i SMS-y. W ten sposób Orange wyprzedza obniżkę cen wynikającą z uregulowań przyjętych przez Komisję Europejską - wprowadzenie Eurotaryfy, która będzie wdrażana przez zagranicznych operatorów w okresie od 30 lipca do 30 września 2007.

Orange Travel to wspólna nazwa dla ofert roamingowych Orange na rynku europejskim. Obejmuje ona zarówno oferty abonamentowe, jak i ofertę na kartę umożliwiając wszystkim klientom wybór optymalnego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

W ofercie Orange na wakacje 2007 klienci znajdą:

- „Atrakcyjna stawka w UE" - nową propozycję dla użytkowników telefonów na kartę. Promocja, która zacznie obowiązywać od 2 lipca br., dotyczy połączeń realizowanych w czasie pobytu na terenie krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Łącząc się przy pomocy kodu *123 i odbierając połączenia przychodzące klienci zapłacą 2 złote za minutę połączenia oraz SMS, niezależnie od kraju do którego dzwonią lub z którego pochodzi połączenie przychodzące.

- „Wybrane kraje" - promocję adresowaną do klientów posługujących się telefonami abonamentowymi za granicą. Korzystając z niej klient może wybrać od jednego do trzech państw, w których odbieranie połączeń w roamingu kosztuje 1,20 złote za minutę.

- „Oferta Niemcy" - ofertę skierowaną do klientów często wyjeżdżających za zachodnią granicę Polski. Korzystając z niej klienci płacą 3 złote za minutę połączenia oraz 1 złoty za SMS.

- Pakiety roamingowe - umożliwiające wybór jednej z czterech opcji 15 minutowych pakietów na połączenia w roamingu. W zależności od potrzeb klient może wybrać:

Pakiet Roaming Unia Europejska 15 na 0 - jednorazowy pakiet 15 minut na połączenia wychodzące w cenie 54 zł,
Pakiet Roaming Unia Europejska 0 na 15 - jednorazowy pakiet 15 minut na połączenia odebrane w cenie 25 zł,
Pakiet Roaming Unia Europejska 15 na 15 - jednorazowy pakiet 15 minut na połączenia wykonane i odebrane w cenie 70 zł,
Pakiet Roaming Unia Europejska 60 na 60 - jednorazowy pakiet 60 minut na połączenia wykonane i odebrane w cenie 244 zł.

Nowością w ofercie roamingowej Orange Travel jest także brak opłaty za wiadomości pozostawiane na skrzynkach poczty głosowej użytkowników przebywających za granicą. Zasadą w przypadku tego typu usługi jest, że za nagranie wiadomości na skrzynce poczty głosowej płaci jej właściciel według stawek za podwójne połączenie międzynarodowe.

Uzupełnieniem oferty roamingowej Orange Travel na lato 2007 są usługi pozwalające na nawiązywanie połączeń w sytuacji braku środków koncie użytkownika. Dzięki nim w sytuacjach awaryjnych klient może skontaktować się z rodziną w kraju, przekazać wiadomość lub poprosić o doładowanie konta.

Źródło: Orange, WirtualneMedia

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.