Wyborcza SMS-omania

O tym jak wielkie emocje budziły wybory parlamentarne, nie tylko wśród osób młodych, może świadczyć SMS-omania. W ostatnich dniach, także podczas ciszy wyborczej, Polacy wysyłali olbrzymią ilość wiadomości SMS o treściach politycznych. Większość z nich miała charakter humorystyczny.
Podczas cieszy wyborczej SMS-y o zabarwieniu politycznym wysyłali prawie wszyscy. Młodzi, starzy, dziennikarze, a nawet sami politycy. Największą popularnością cieszył się SMS o treści: ”Założenie butów 30 sekund. Spacer do lokalu wyborczego 600 sekund. Oddanie głosu 120 sekund. Ujrzenie miny Kaczyńskiego po wyborach: Bezcenne!”, który był cytowany w wielu mediach.

Inne popularne SMS-y, szczególnie w czasie ostatniego weekendu, to m.in.: ”Jarek! Nie martw się: świat jest piękny - zrobisz prawo jazdy, założysz konto, kupisz komputer, pójdziesz na kurs, gdzie poznasz uroczego agenta CBA. Pociesz Jarka!” oraz ”Jeśli chcesz, aby Polska była piękna jak Fotyga, wielka jak Kaczyński i tolerancyjna jak Rydzyk, to w niedzielę zostań w domu, mordo ty moja”.

Także przedłużająca się cisza wyborcza była powodem wysyłania SMS-ów, w których można było przeczytać sugestie, że ”PiS coś kombinuje”.

Źródło: Dziennik.pl/Onet.pl/media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.