Aplikacje mobilne coraz popularniejsze

Jak informują analitycy firmy Deloitte urządzenia mobilne w tym roku zdeklasują tradycyjne komputery. Ilość pobrań aplikacji mobilnych z App Store przekroczyła już 10 mld. Z każdym miesiącem rekord liczby pobrań w danym miesiącu jest podbijany. Firma Polidea, która specjalizuje się w tej dziedzinie w Polsce, pracuje już głównie dla klientów z Europy Zachodniej tj. holenderski Mobile Generation, niemiecki Entertainment Research. Zaś na polskim rynku dla portali Onet, Nokaut i Allegro.

Jedną z ciekawszy aplikacji jest Pixblish, która umożliwia przeniesienie i adaptację treści tradycyjnych wydawnictw papierowych na tablety i smartphony. Korzystają z tego m.in. tygodnik Polityka i niemieckie wydawnictwo Herder.

Najnowszy produkt jaki powstał to aplikacja mobilna dla portalu nokaut.pl. Dzięki niej użytkownicy mogą w prostu sposób zeskanować kod kreskowy z produktu ze sklepu telefonem komórkowym, a następnie sprawdzić w czasie rzeczywistym jego cenę w serwisie Nokaut.

Źródło: Polidea

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.