Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy? (freepik)

Black Friday, Black Weeks, Black Month - listopad to dobry czas na zakup potrzebnych nam sprzętów lub prezentów, które za nie lada miesiąc będziemy wręczać bliskim. Na jakie obniźki możemy liczyć u największych polskich operatorów sieci komórkowych?

Black Weeks w Orange - przecenione urządzenia

Orange w tym roku zdecydował się na obniżkę wybranych urządzeń - smartfonów, elektroniki i akcesoriów. Jest to dobra okazja dla tych, którzy planowali wymienić swój sprzęt lub szukają upominków dla bliskich z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W ramach Black Weeks w Orange można kupić m.in. takie hity jak:

Z promocyjnych cen można skorzystać do dnia 27 listopada 2023 roku lub do wyczerpania się puli przecenionych urządzeń. 

Black Week w Play - tańsze smartfony w ofercie na abonament

Play z okazji Black Week przecenił wybrane smartfony, które można kupić taniej zawierając umowę na abonament. Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci (przedłużając dotychczasową lub podpisując nową umowę), indywidualni oraz biznesowi. Z przecenionych smartfonów Play szczególnie poleca:

Dodatkowo przy wyborze oferty abonamentowej Play L lub Homebox i zawarciu umowy online można liczyć na rabat w wysokości 20 zł miesięcznie, czyli 480 zł przez łączny czas trwania umowy. Promocja Black Week łączy się także z ofertą świąteczną.

W Play można liczyć na dodatkowe 20 zł miesięcznie rabatu
W Play można liczyć na dodatkowe 20 zł miesięcznie rabatu

Black Weeks w Plus i Plush - coraz więcej przecenionych smartfonów

O ofercie Black Weeks w Plus i Plush pisaliśmy w poprzednim artykule. Teraz operator poszerzył swoją ofertę o kolejne przecenione modele smartfonów. Są to:

Black Week w T-Mobile - przecenione smartfony i laptopy dla klientów indywidualnych i firm

T-Mobile w tym roku przygotował wiele obniżek na urządzenia dla tych, którzy zdecydują się podpisać umowę na abonament. Atrakcyjne ceny dotyczą smartfonów, laptopów marki Lenovo, zegarków i innych sprzętów. Z promocji mogą skorzystać także klienci biznesowi w ofercie Magenta BIZNES oraz klienci indywidualni korzystający z oferty na doładowania.

W T-Mobile z okazji Black Week można kupić Samsung Galaxy A34 aż 300 zł taniej
W T-Mobile z okazji Black Week można kupić Samsung Galaxy A34 aż 300 zł taniej

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.