Banki wciskają karty kredytowe do telefonów

Od kilku tygodni Citibank prowadzi intensywną kampanię oferując abonentom komórkowej sieci Plus specjalną kartę kredytową. Podobne karty oferuje swoim klientom także sieć Orange. Okazuje się, że banki postanowiły szukać nowych klientów wśród użytkowników telefonów komórkowych. Czy się udało?

Z szacunków Gazety Wyborczej wynika, że dzięki współpracy z komórkowymi operatorami banki pozyskały już kilkadziesiąt tysięcy nowych klientów.

Jacek Kalinowski, rzecznik Grupy TP w rozmowie z Gazetą zdradza, że w programach Visa Orange prowadzonych z BZWBK i mBankiem z oferty skorzystało ponad 30 tys. osób.

Banki nie ukrywają, że celem współpracy z sieciami komórkowymi jest złowienie klienta na dłużej. Także klient może liczyć na różne bonusy. Przykładowo abonent sieci Plus korzystający z karty Citibank-Plus za korzystanie z karty otrzymuje dodatkowe punkty w lojalnościowym programie 5Plus.

Źródło: Gazeta Wyborcza/media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.