Cała Polska w jednej książce telefonicznej

Nareszcie doczekamy się kompletnej książki telefonicznej. TP SA po naciskach Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydaje Ogólnopolski Spis Abonentów, pisze dziennik Metro.

To będzie pierwszy ogólnopolski spis telefonów wszystkich osób prywatnych i firm wydany przez Telekomunikację. - Wszystkich, bo po raz pierwszy będzie zawierał dane abonentów również innych operatorów - wyjaśniają pracownicy biura prasowego TP SA.

Spis na płycie CD lub DVD w listopadzie będzie mógł bezpłatnie otrzymać każdy abonent. Klienci TP SA razem z sierpniowym rachunkiem telefonicznym otrzymają specjalny formularz zamówienia na spis. Pozostali chętni powinni do 30 września złożyć zamówienie na stronie www.tp.pl, wskazując placówkę, w której go odbiorą, czytamy w dzienniku.

- Już podpisujemy umowy z innymi operatorami. Do końca lipca podpisaliśmy ich ponad 20, z resztą ciągle negocjujemy - informują przedstawiciele TP SA. - Naturalnie, będziemy dążyć do tego, żeby tych operatorów było jak najwięcej.

Źródło: Metro 10.08.2007 / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.