Communicator ”“ Nokia E90 w sieci Era

Od 13 sierpnia 2007, w ofercie Ery „Telefon bez umowy ”“ Oferta specjalna” dostępny jest Nokia E90 Communicator należący do rodziny Nokia Eseries.

Urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić laptop w codziennej pracy, wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki udostępniając użytkownikom mobilnym najwyższy komfort pracy z „mobilnym biurem”. Szybka transmisja danych, która daje możliwość wygodnego przeglądania internetu lub przesyłania dużych plików w Nokia E90 to obsługa standardu HSDPA oraz wykorzystania sieci bezprzewodowych WLAN.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/nokia_e90.jpg[/img]

Przeglądarka internetowa wyświetla na ekranie strony internetowe w pełnej ich szerokości na wyświetlaczu o rozdzielczości 800x352 pikseli.

Nokia E90 Communicator posiada wbudowany odbiornik GPS dużej czułości i aplikację Nokia Maps, służącą do przeglądania map, ustalania trasy przejazdu, wyszukiwania obiektów.

Nokia E90 Communicator działa z większością popularnych rozwiązań do poczty elektronicznej „push”, w tym z Nokia Intellisync. Obsługa załączników pozwala na przeglądanie i edycję plików biurowych w programie QuickOffice, a także przeglądanie plików PDF oraz ZIP. Nowością jest tworzenie tzw. aktywnych notatek, w których można dodawać obiekty oraz adresy stron internetowych.

[img]https://worldgsm.pl/artykuly/obrazki/nokia_e90_2.jpg[/img]

Urządzenie ma dużą wewnętrzną pamięć i może obsłużyć karty pamięci o pojemności do 2GB.

Dla umilenia wolnych chwil Nokia E90 Communicator wyposażono w radio FM, odtwarzacze muzyczny i wideo oraz dwa aparaty fotograficzne: pierwszy o rozdzielczości 3,2 megapiksela z automatyczną ostrością i lampą błyskową, drugi do prowadzenia wideokonferencji.

Źródło: ERA / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.