Cyfrowy Polsat o telefonii Halo Polsat

Jeszcze w tym roku Cyfrowy Polsat ma zadebiutować na rynku telefonii komórkowej z usługami pod marką Halo Polsat. W pierwszym numerze magazynu dla abonentów Dla Ciebie, nadawca zdradza kilka ogólnych informacji na temat oferty.
Jak czytamy, oferta Halo Polsat ma być dostępna w formie abonamentowej jak i w formie tzw. telefonu ”na kartę” (pre-paid). W ofercie będzie dostępnych kilka planów taryfowych, kilka telefonów komórkowych oraz usługi dodatkowe.

Nadawca zapewnia, że wykorzystując swoje doświadczenie telewizyjne wprowadzi na rynek ”atrakcyjne treści i aplikacje dostępne za pośrednictwem komórek”. Dodatkowo osoby korzystające z Cyfrowego Polsatu oraz telefonu Halo Polsat mogą spodziewać się łatwiejszego korzystania z usług platformy.

Przypomnijmy, że Cyfrowy Polsat jako wirtualny operator telekomunikacyjny będzie świadczył swoje usługi za pośrednictwem łączy komórkowej sieci Era. Debiut sieci Halo Polsat planowany jest na jesień tego roku.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.