Cykliczne doładowania telefonów pre-paid

Bank Pekao dla klientów przygotował nową usługę doładowania cyklicznego, która ma ułatwić zasilenia tzw. telefonów komórkowych ”na kartę” (pre-paid). Dodatkowo, w celu promocji nowej usługi, przygotowano specjalną ofertę z dodatkowym bonusem na rozmowy.

Uruchomienie doładowania cyklicznego, to pewnego rodzaju ”abonament na kartę”. Usługa jest prostym i wygodnym sposobem systematycznego zasilania konta telefonu, dodatkowo premiowana bonusem ”“ mówi Rafał Witczak z Banku Pekao. Doładowania cykliczne to opcja dla osób, które chcą zasilać telefon systematycznie swoim najbliższym, a zwłaszcza dzieciom.

Dodatkowe minuty na rozmowy otrzymają klienci Banku Pekao, którzy uruchomią w okresie promocji (do końa marca 2008 roku) doładowanie cykliczne lub mają je już zdefiniowane. Z premii skorzystają posiadacze telefonów na kartę sieci: Tak Tak i Heyah. Niebawem do promocji dołączy kolejny operator GSM.

Promocja Tak Tak i Heyah
Klient, który zasili telefon raz w miesiącu na kwotę co najmniej 30 zł otrzyma dodatkowe 5 zł (maksymalnie 4 razy w czasie trwania promocji), co daje dodatkowe 20 zł za korzystanie z tej formy zasilenia konta.

Źródło: media2

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.