Darmowe rozmowy w Era Tak Tak

Komórkowa sieć Era dla użytkowników ofert Tak Tak oraz Tak Tak Fon wprowadziła promocję znaną do tej pory z ofert abonamentowych u konkurencji ”“ darmowe rozmowy telefoniczne wewnątrz sieci po trzeciej minucie.

W ramach trwającej do końca stycznia 2008 roku promocji Zero Groszy po Trzeciej użytkownicy ofert Tak Tak i Tak Tak Fon w sieci Era mogą rozmawiać przez 27 minut za darmo.

Usługa polega na tym, że użytkownik zapłaci za trzy pierwsze minuty rozmowy (opłata jest naliczana zgodnie z cennikiem lub usługi, z której korzysta użytkownik), a przez kolejnych 27 minut będzie mógł rozmawiać bezpłatnie z numerami w sieci Era. Jednak by skorzystać z promocji trzeba dokonać doładowania konta.

W przypadku dotychczasowych klientów muszą oni doładować konto kwotą 50 złotych. Nowi użytkownicy muszą kupić starter za 25 złotych i w ciągu 5 dni doładować konto kwotą 25 zł. W obu przypadkach usługa aktywowana jest automatycznie na okres 30 dni o czym użytkownicy informowani są SMS-em.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.