Darmowe SMS-y do wszystkich przez rok

W czwartek gruchnęła informacja - Marcin G., rzecznik prasowy sieci Play, został zatrzymany. W Internecie pojawił się film z nagraniem tego oryginalnego wydarzenia. Wieczorem zagadka została wyjaśniona.

Multimedialny operator w tak nietypowy sposób chciał zwrócić uwagę mediów na nową promocję, która pozwala na wysyłanie darmowych SMS-ów do wszystkich sieci przez rok. Zespołowi PR sieci Play gratulujemy pomysłu.

W poniedziałek, 12 listopada 2007 roku sieć Play do oferty pre-paid (Play Karta) wprowadza nową promocję - bezpłatny Pakiet SMS 200. Osoby, które do 5 stycznia 2008 roku dokonają jego aktywacji (np. za pomocą krótkiego kodu *111*3*1#) przez rok co miesiąc będą otrzymywać pakiet 200 SMS-ów do wykorzystania na wszystkie krajowe sieci komórkowe.

Jedynym warunkiem otrzymywania i korzystania z pakietu jest utrzymanie przez cały czas (do grudnia 2008 roku) ważności połączeń wychodzących. Użytkownik, który ma aktywne połączenia wychodzące a nie ma złotówek na koncie może wysyłać SMS-y z otrzymanego pakietu.

Promocja Pakiet SMS 200 nie może być łączona z ofertą Pakiet SMS 1000. Z chwilą aktywacji Pakietu SMS 200 zostanie dezaktywowany Pakiet SMS 1000. Operator nową promocję zapowiedział w oryginalny sposób.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.