Darmowe SMS-y do wszystkich sieci w Simplusie

Przedstawiciele komórkowej sieci Plus kilka tygodni temu zapowiadali, że rok 2008 będzie rokiem ważnym dla ofert pre-paid (”na kartę”) i słowa dotrzymują ”“ oferta Simplusa została powiększona o pakiety darmowych wiadomości SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

Od 16 stycznia 2008 roku do odwołania, w Simplusie trwa promocja Darmowy Pakiet SMS do wszystkich sieci, która obowiązuje użytkowników korzystających z taryfy Nowy Simplus. Obecnie promocja obowiązuje wszystkich.

[b]Aktywacja promocji[/b]
Do 18 lutego pakiety będą włączane na Twoim koncie automatycznie. Po tej dacie wystarczy, że aktywujesz promocję krótkim kodem: [b]*101*11*07#[/b]. Wpisz go w swoim telefonie a następnie wciśnij klawisz \'zadzwoń\'

W ramach promocji osoby, które doładują swoje konto otrzymują pakiet wiadomości SMS do wykorzystania na numery wszystkich krajowych operatorów komórkowych. Wielkość przydzielonego pakietu zależy od dokonanego zasilenia telefonu ”“ [b]50 SMS-ów[/b] za doładowanie z przedziału od 30 do 49 zł, [b]150 SMS-ów[/b] ”“ za doładowanie od 50 do 99 zł oraz [b]300 SMS-ów[/b] za doładowania od 100 do 150 zł. Cała kwota doładowania zostaje do wykorzystania w dowolny sposób.

[b]Zasady korzystania[/b]
Przy korzystaniu z promocji pamiętaj o kilku podstawowych zasadach:
- przyznany pakiet możesz wykorzystać do wszystkich sieci komórkowych,
- pakiet możesz wykorzystać przez okres, który jest zależny od kwoty, jaką zasiliłeś konto,
- stan pakietu możesz sprawdzać krótkim kodem *121#,
- w przypadku uruchamiania na koncie kolejnych pakietów , ilość SMS-ów kumuluje się nawet do 1000 SMS-ów, z zastrzeżeniem, że nie kumulują sie okresy ważności - pod uwagę brany jest tylko najkorzystniejszy dla Ciebie okres,
na dwa dni przed zakończeniem okresu ważności otrzymasz SMS-a z informacją o tym fakcie.

[b]Uwaga![/b] Promocja nie dotyczy zasileń w ramach programu 5Plus oraz usługi Teleprzelew. SMS-y wysyłanie na numery w ramach usługi Darmowy numer oraz dostępnych w Pakiecie Mini SMS nie powoduje zmniejszenia liczby pakietu z darmowymi SMS-ami. Z kolei SMS wysyłany na numer w ramach usługi Swojaki zmniejsza liczbę SMS-ów z przyznanych pakietów.

[url=http://simplus.pl/images/regulamin/gorace_smsy.pdf]Szczegółowy regulamin promocji![/url]


Źródło: wł, simplus.pl, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.