Darmowy Internet nie dla wszystkich

W Netii nadal trwa promocja na darmowy Internet, nawet przez rok. Poprzednia edycja promocji cieszyła się dużym powodzeniem. Wadą obecnie trwającej promocji jest fakt, że jest ona ograniczona terytorialnie.
W ramach promocji klient podpisuje umowę na 24 lub 36 miesięcy. W zależności na jaki okres zostanie podpisana umowa, klient może cieszyć się darmowym Internetem przez pół roku lub rok.

Promocja obejmuje dwie opcje dostępu do Internetu - 1 Mbit/s od 49 zł miesięcznie oraz 2 Mbit/s od 94 zł miesięcznie. Cena abonamentu, po zakończeniu obowiązywania promocyjnych darmowych miesięcy.

Promocja jest ograniczona terytorialnie i obowiązuje w następujących strefach numeracyjnych: szczecińskiej (91), koszalińskiej (94), słupskiej (59), krośnieńskiej (13), tarnowskiej (14), przemyskiej (16), rzeszowskiej (17), olsztyńskiej (89), suwalskiej (87), łomżyńskiej (86) oraz białostockiej (85).

źródło: Netia (Informacje Prasowe)

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.