Dużo muzyki w Play na wakacje

Play wydał pełną wakacyjnej muzyki multimedialną płytę „PLAY The Music”. Płyta to element wakacyjnej akcji muzycznej Play, w ramach której użytkownicy telefonów Play, mogą dodatkowo ściągać na swój telefon darmowe pakiety topowej muzyki.

Na składance, dostępnej wyłącznie w salonach Empik, znajdą się utwory tętniące funkowym groovem, bujające klimatem disco i urzekające pulsem boogie. Kompilacja zawiera również multimedialne elementy w postaci dzwonków true tones, pliki video oraz tapety, wszystko gotowe do ściągnięcia na telefony abonentów PLAY. Dodatkowo umieszczenie płyty w komputerze daje możliwość połączenia się ze stroną http://www.multimedia.playmobile.pl, na której otrzymają bezpośredni dostęp do zasobów kontentowych Play na swój telefon komórkowy. Wydanie płyty jest elementem letniej muzycznej akcji Play, dzięki której przez wakacje wszyscy użytkownicy telefonów Play, płacąc tylko za transfer danych będą mieli dostęp do darmowych pakietów muzyki za pomocą swoich telefonów komórkowych ze stron wap oraz ze strony www.playmobile.pl. Wśród darmowych pakietów znajdą się sami topowi wykonawcy tacy jak: Rolling Stones, Beastie Boys, Lilly Allen, Genesis, Chemical Brothers czy Robbie Williams.

Dodatkowo, w ramach letniego muzykowania, Play uruchomił, wraz z pismem Aktivist, dostępne za pomocą telefonów komórkowych serwisy imprezowe informujące o wszelkich wydarzeniach kulturalnych i imprezach odbywających się w 11 miastach Polski.

Częścią letniego, muzycznego imprezowania jest także uruchomienie bloga dostępnego za pomocą telefonów komórkowych na stronach wap zawierającego relacje zdjęciowe ze wszystkich największych wydarzeń muzycznych tego lata, takich jak Open”™er, Roskilde i wielu innych.

Spis utworów ze składanki „Play The Music”:

1. Wild Cherry - Play That Funky Music
2. Earth, Wind & Fire - Boogie Wonderland
3. A Taste Of Honey - Boogie Oogie Oogie
4. Chilly - For Your Love
5. Dan Hartman - Relight My Fire
6. Kayah ”“ Get Down On It
7. Pointer Sisters ”“ Dare Me
8. Locksmith - Far Beyond
9. Telex ”“ Moscow Diskow
10. Tom Browne - Funkin”™ For Jamaica
11. Super Max ”“ Love Machine
12. Chaka Khan with Rufus - Ain”™t Nobody
13. Marvin Gaye - Sexual Healing

Spis dodatkowego kontentu dostępnego na płycie:

Dzwonki True Tones:
Smolik ”“ U Missing
Novika ”“ Tricks

Tapety:
Novika
SOFA

Video:
Smolik ”“ CYE
SOFA ”“ Szkoda Słów

Źródło: Play / Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.