Ericsson rozwija mobilny Internet

Firma Ericsson wspiera rozwój mobilnej komunikacji szerokopasmowej uruchamiając infrastrukturę i platformy sprzętowe dla WCDMA/HSPA w częstotliwości 2,6GHz. Dzięki temu operatorzy będą mogli oferować swoim klientom nowe usługi.
Nowe licencje na pasmo częstotliwości 2,6GHz są teraz dostępne w skali globalnej. Rozwiązanie HSPA firmy Ericsson dla częstotliwości 2,6GHz wspiera operatorów w zdobywaniu nowych rynków.

Rozpowszechnienie HSPA w częstotliwości 2,6GHz stymuluje także dotychczasowych operatorów do rozszerzenia oferty na usługi szerokopasmowe także dla nowych częstotliwości. Pozwala to operatorom na zrównoważenie istniejącej infrastruktury, zapewniając lepszą opłacalność i wspierając szerszy wachlarz urządzeń.

Aktualnie, HSPA jest dostępne w ponad 130 sieciach, działających na całym świecie. W ponad 50 sieciach trwają prace wdrożeniowe. Komercyjne uruchomienie sieci i urządzeń HSPA dla użytkowników końcowych ze wsparciem HSPA w częstotliwości 2,6MHz jest przewidziane pod koniec roku 2008.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.