Fonia - nowy operator oferuje darmowe usługi

Fonia - nowy operator oferuje darmowe usługi (Fonia)

Od niedawna na polskim rynku operatorów wirtualnych pojawiła się nowa firma - Fonia. W dodatku z całkiem atrakcyjną ofertą, bo z nielimitowanym internetem, połączeniami i SMSami za darmo. Czy może jest jakiś ukryty koszt korzystania z tych usług?

Co oferuje Fonia?

Fonia, czyli nowy operator wirtualny, który działa na infrastrukturze Plusa, zachęca, aby zamówić u nich nowy numer lub przenieść dotychczasowy i cieszyć się darmowymi usługami. Chodzi o nielimitowane połączenia krajowe, SMSy, MMSy oraz internet mobilny 5G. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jedyna opłata jaką należy ponieść to jednorazowo 49 zł za aktywację karty.

Fonia jako pierwszy operator oferuje swoje usługi za darmo
Fonia jako pierwszy operator oferuje swoje usługi za darmo

Czy usługi Fonii na pewno są za darmo?

Mimo że operator, poza opłatą aktywacyjną, nie wystawia rachunków za korzystanie z usług, nie są one tak do końca darmowe. Fonia bowiem wymaga od abonamentów poświęcenia czasu i uwagi na oglądanie reklam. Aby móc skorzystać z usług nowego operatora, należy zainstalować dedykowaną aplikację, która na ekranie głównym telefonu będzie wyświetlać reklamy. Dodatkowo w ramach aplikacji będzie można dostać ekskluzywne kupony rabatowe do wybranych sklepów oraz dostęp do cashbacku.

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.