Plus - promocje, oferty, kody, aktualności

Plus jest siecią telefonii komórkowej działającą w Polsce od 1996 roku, której operatorem jest spółka Polkomtel. W 2011 roku właścicielem 100 procent akcji Polskomtel S.A. został właściciel Cyfrowego Polsatu Zygmunt Solorz-Żak. Sieć posiada najbardziej rozbudowaną infrastrukturę spośród wszystkich operatorów w naszym kraju. To sprawia, że z ich oferty może korzystać nawet 99% mieszkańców Polski. Plus w swojej ofercie posiada usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Plus - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Plus

W skład oferty wchodzą m.in. abonament telefoniczny, prepaid (usługa na kartę), mix (połączenie zalet abonamentu i karty), internet stacjonarny oraz mobilny, telewizja, a nawet fotowoltaika oraz usługi bankowe. W ramach połączeń mamy także dostęp do VoLTE, gwarantującą lepszą jakość połączeń dzięki technologii LTE, a także Wi-Fi Calling, umożliwiającej połączenia przez sieć Wi-Fi w razie braku zasięgu. Plus prowadzi również sprzedaż telefonów komórkowych, które możemy zakupić w ramach świadczenia usług telekomunikacyjnych, a także wziąć na raty lub kupić za gotówkę.

W przypadku internetu domowego mamy możliwość skorzystania zarówno ze światłowodu, jak i zestawu internetu mobilnego z modemem zewnętrznym zwiększającym siłę sygnału. Plus posiada również własną submarkę Plush. W jej przypadku mamy jednak dostępne już tylko usługi typowo telekomunikacyjne.

Usługi dodatkowe w sieci Plus

Sieć Plus oferuje również autorski program SmartDom. Jest to połączenie wielu usług świadczonych przez firmę, dzięki czemu posiadając kilka produktów mamy możliwość uzyskania rabatów cenowych. Im większa jest liczba usług, z których korzystamy, tym większą oszczędność na rachunku możemy uzyskać. W ramach oferty mamy również możliwość korzystania z innych usług dodatkowych. Są to m.in. telewizja internetowa Polsat Box Go, aplikacja muzyczna Plus Music, czy Plus Bank, dzięki któremu dodatkowo obniżymy nasze rachunki. Możemy ponadto skorzystać z zabezpieczeń gwarantujących ochronę tożsamości, usług lokalizacyjnych, ubezpieczenia urządzeń, czy aplikacji dostawców zewnętrznych takich jak Squla, HBO, czy Tinder.

Logotypy marki Plus na przestrzeni lat

Na przestrzeni lat logotyp marki zmieniał się kilkukrotnie:

Historia logotypu marki plus
Lata Logotyp
1995 - 2005
2005 - 2010
2010 - 2021
2021 -

Plus - Aktualności

Rodzinna oferta w Plusie - 3 abonamenty w cenie 1

Rodzinna oferta w Plusie - 3 abonamenty w cenie 1

Do tej pory Plus umożliwiał skorzystanie z Mistrzowskiej Oferty 2 w 1, czyli dwa abonamenty w jednym. Teraz oferta ta została nieco zmieniona, a także pojawiła się nowa - Mistrzowska Oferta 3 w 1 z trzema abonamentami w cenie jednego.

Katarzyna Baran 12.04.2024
W Plusie można dostać nawet 5200 dodatkowych gigabajtów!

W Plusie można dostać nawet 5200 dodatkowych gigabajtów!

Operatorzy prześcigają się w tym, który z nich zaoferuje więcej dodatkowych gigabajtów w taryfach na kartę. Teraz klienci Plusa mogą liczyć aż na 5200 GB ekstra!

Katarzyna Baran 27.02.2024
Plus robi porządki w ofercie. Zniknie ponad 30 usług i promocji

Plus robi porządki w ofercie. Zniknie ponad 30 usług i promocji

Według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej w minionym roku 2023 operator Plus odnotował najwyższy odpływ klientów - ponad 200 tys. z nich przeniosło swój numer do innego operatora. Być może to było impulsem do zrobienia wielkich porządków w ofercie.

Katarzyna Baran 11.01.2024
Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Jakie promocje na Black Friday przygotowali najwięksi operatorzy?

Black Friday, Black Weeks, Black Month - listopad to dobry czas na zakup potrzebnych nam sprzętów lub prezentów, które za nie lada miesiąc będziemy wręczać bliskim. Na jakie obniźki możemy liczyć u największych polskich operatorów sieci komórkowych?

Katarzyna Baran 22.11.2023
Jak ustawić kontrolę rodzicielską na telefonie?

Jak ustawić kontrolę rodzicielską na telefonie?

Właściwe korzystanie ze smartfona to sztuka, której trzeba się nauczyć. W przypadku dzieci odpowiedzialni za to są rodzice lub inni opiekunowie prawni. Narzędzia kontroli rodzicielskiej mogą być dużym ułatwieniem w wypełnieniu tego zadania. Dzięki nim nasze dziecko nie będzie w stanie zainstalować na telefonie niepożądanych programów, przypadkowo skasować cennych danych, czy wejść na strony internetowe prezentujące treści nieodpowiednie dla najmłodszych. Jak szybko i skutecznie wprowadzić kontrolę rodzicielską na telefonie? Odpowiadamy poniżej!

Luiza Głowik 06.11.2023
Klienci ofert Plus na Kartę mogą skorzystać z modelu subskrypcji

Klienci ofert Plus na Kartę mogą skorzystać z modelu subskrypcji

Plus zdecydował się wprowadzić ułatwienie dla klientów korzystających z ofert na kartę - teraz nie muszą już pamiętać o konieczności doładowania konta. Zarówno nowi, jak i obecni klienci mogą wybrać jeden spośród trzech wariantów subskrypcji.

Katarzyna Baran 10.10.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.