Plus - promocje, oferty, kody, aktualności

Plus jest siecią telefonii komórkowej działającą w Polsce od 1996 roku, której operatorem jest spółka Polkomtel. W 2011 roku właścicielem 100 procent akcji Polskomtel S.A. został właściciel Cyfrowego Polsatu Zygmunt Solorz-Żak. Sieć posiada najbardziej rozbudowaną infrastrukturę spośród wszystkich operatorów w naszym kraju. To sprawia, że z ich oferty może korzystać nawet 99% mieszkańców Polski. Plus w swojej ofercie posiada usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Oferty - promocje, taryfy, pakiety

Plus - ostatnio dodane taryfy, oferty

Oferta sieci Plus

W skład oferty wchodzą m.in. abonament telefoniczny, prepaid (usługa na kartę), mix (połączenie zalet abonamentu i karty), internet stacjonarny oraz mobilny, telewizja, a nawet fotowoltaika oraz usługi bankowe. W ramach połączeń mamy także dostęp do VoLTE, gwarantującą lepszą jakość połączeń dzięki technologii LTE, a także Wi-Fi Calling, umożliwiającej połączenia przez sieć Wi-Fi w razie braku zasięgu. Plus prowadzi również sprzedaż telefonów komórkowych, które możemy zakupić w ramach świadczenia usług telekomunikacyjnych, a także wziąć na raty lub kupić za gotówkę.

W przypadku internetu domowego mamy możliwość skorzystania zarówno ze światłowodu, jak i zestawu internetu mobilnego z modemem zewnętrznym zwiększającym siłę sygnału. Plus posiada również własną submarkę Plush. W jej przypadku mamy jednak dostępne już tylko usługi typowo telekomunikacyjne.

Usługi dodatkowe w sieci Plus

Sieć Plus oferuje również autorski program SmartDom. Jest to połączenie wielu usług świadczonych przez firmę, dzięki czemu posiadając kilka produktów mamy możliwość uzyskania rabatów cenowych. Im większa jest liczba usług, z których korzystamy, tym większą oszczędność na rachunku możemy uzyskać. W ramach oferty mamy również możliwość korzystania z innych usług dodatkowych. Są to m.in. telewizja internetowa Polsat Box Go, aplikacja muzyczna Plus Music, czy Plus Bank, dzięki któremu dodatkowo obniżymy nasze rachunki. Możemy ponadto skorzystać z zabezpieczeń gwarantujących ochronę tożsamości, usług lokalizacyjnych, ubezpieczenia urządzeń, czy aplikacji dostawców zewnętrznych takich jak Squla, HBO, czy Tinder.

Logotypy marki Plus na przestrzeni lat

Na przestrzeni lat logotyp marki zmieniał się kilkukrotnie:

Historia logotypu marki plus
Lata Logotyp
1995 - 2005
2005 - 2010
2010 - 2021
2021 -

Plus - Aktualności

400 GB na początek i miesiąc za darmo w Plus na Kartę

400 GB na początek i miesiąc za darmo w Plus na Kartę

Do tej pory nowi użytkownicy Plus na Kartę otrzymywali pakiet powitalny 200 GB. Od dziś prezent ten zostanie podwojony. Wystarczy tylko spełnić kilka warunków.

Katarzyna Baran 29.06.2023
Sprawdź, czy w Twojej miejscowości działa zasięg 5G Ultra!

Sprawdź, czy w Twojej miejscowości działa zasięg 5G Ultra!

Zasięg 5G Ultra to nowość od Plusa. Internet “szybki jak światłowód” będzie dostępny od 15 czerwca w 98 miejscowościach. Z czasem ta lista będzie rozszerzana. Sprawdź, czy możesz skorzystać z najszybszego 5G w Polsce!

Katarzyna Baran 15.06.2023
Nawet 2000 GB w prezencie dla klientów Plusa i Plusha

Nawet 2000 GB w prezencie dla klientów Plusa i Plusha

Klienci mający ofertę Plus lub Plush na kartę będą zadowoleni. Wystarczy, że będą regularnie doładowywać konto, by dostać aż 2000 bonusowych gigabajtów w ciągu 12 miesięcy.

Katarzyna Baran 15.03.2023
Nowa oferta abonamentowa Plusa. Sprawdź, co się zmieniło!

Nowa oferta abonamentowa Plusa. Sprawdź, co się zmieniło!

Od dziś obowiązuje już nowa oferta Plusa na abonament. Ceny wzrosły, natomiast gigabajty… też, ale nie w każdym planie.

Katarzyna Baran 08.03.2023
Uważaj na oszustów oferujących wymianę karty SIM 3G!

Uważaj na oszustów oferujących wymianę karty SIM 3G!

Polscy operatorzy wzorem innych krajów rozpoczynają wyłączanie sieci 3G. Dla wielu klientów oznacza to wymianę karty SIM na nowszą, obsługującą technologię 4G/LTE lub 5G. Trzeba uważać na oszustów, którzy w tej sytuacji znaleźli sposób na wyłudzenie pieniędzy.

Katarzyna Baran 27.02.2023
Plus wprowadza innowacyjne startery na kartę

Plus wprowadza innowacyjne startery na kartę

Już od jakiegoś czasu w salonach największych polskich operatorów można wymienić fizyczną kartę SIM na wirtualną. Od teraz w Plusie będzie można zakupić gotowy starter z kartą eSIM.

Katarzyna Baran 22.02.2023

Opinie

Podziel się opinią, doświadczeniem z operatorem.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za opinię. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając opinię zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.