Grasują złodzieje telefonicznych impulsów

Warto uważnie przeglądać swoje rachunki telefoniczne. Nadal wśród abonentów Telekomunikacji Polskiej zdarzają się przypadki nadużyć przez cwaniaków, którzy dokonują kradzieży telefonicznych impulsów dzwoniąc na cudzy koszt.

Przedstawiciel biura prasowego TP w rozmowie z Kroniką Beskidzką przyznaje, że zdarzają się przypadki kradzieży impulsów - złodzieje podpinają się do urządzeń TP i dzwonią na koszt abonentów. Okazuje się, że wielu klientów nie ma zielonego pojęcia o usłudze, która blokuje niepowołane połączenia, szczególnie te o podwyższonej opłacie.

Oprócz złodziei rachunki telefoniczne nabijają rodzicom także dzieci. Jak mówi rzeczniczka był taki przypadek, że dziecko wydzwoniło kilka tysięcy złotych, bo chciało wygrać dla mamy samochód. Z kolei inny klient miał wykonać dwie rozmowy za granicę w czasie, gdy był w pracy. Warto zabezpieczyć się przed takimi niespodziankami.

Źródło: Kronika Beskidzka, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.