Halo Polsat może zrewolucjonizować rynek

Kiedy rozdzwonią się telefony komórkowego Cyfrowego Polsatu? Tego nikt nie wie, ale jest szansa, że telefonia komórkowa Halo Polsat wystartuje w tym roku. Nowy wirtualny operator będzie korzystał z infrastruktury sieci Era. Czy zaskoczy rynek nowymi usługami?

Start telefonii Halo Polsat uzależniony jest od zakończenia procesu łączenia sieci Halo Polsat z sieciami innych operatorów, by klienci operatora mogli do każdego się dodzwonić.

Oferta operatora ”“ abonamentowa oraz ”na kartę” ”“ będzie kierowana przede wszystkim do abonentów telewizji cyfrowej - Cyfrowy Polsat .

Na rynku krąży informacja, że Halo Polsat może zrewolucjonizować rynek swoimi usługami dodatkowymi. Jak pisze Gazeta Wyborcza , jedną z takich usług może być sieć darmowych hotspotów, w których telefon użytkownika Halo Polsat przełączy się z systemu GSM na telefonię działającą w Internecie, co znacznie obniżyłoby koszty rozmów.

Źródło: Gazeta Wyborcza, www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.