Halo Polsat przygotowuje się do startu

Platforma cyfrowej telewizji Cyfrowy Polsat przygotowuje się do startu z usługami telefonii komórkowej, finalizuje wdrażanie systemu do pełnej obsługi rozliczeń usług telekomunikacyjnych.

Telefoniczna platforma Cyfrowy Polsat będzie działać w modelu pełnego operatora wirtualnej telefonii komórkowej (MVNO). Operator wprowadza rozwiązanie Oracle Communications Billing and Revenue Management (BRM), którego Cyfrowy Polsat będzie używał do obsługi billingu i zarządzania przychodami swojej nowej usługi telekomunikacyjnej Halo Polsat.

- System Oracle pozwoli nam na obsługę dowolnej liczby abonentów, szybkie uruchamianie nowych usług, zarządzanie należnościami od klientów i rozliczanie się z partnerami. Będzie także obsługiwał wszystkie serwisy multimedialne, które planujemy uruchamiać w przyszłości - zapowiada Romuald Zadrożny, dyrektor pionu telekomunikacji ds. operacyjnych w Cyfrowym Polsacie.

Cyfrowy Polsat wybrał model pełnego MVNO. Swoje usługi będzie świadczyć w oparciu o sieć Ery, natomiast zaprojektowała własną sieć telekomunikacyjną i będzie działać w oparciu o własny kod dostępu PL12, własne punkty styku, umowy interconnectowe regulujące współpracę ze wszystkimi graczami obecnymi na polskim rynku i sto kilkadziesiąt umów roamingowych. Cyfrowy Polsat będzie również posiadał własny system bilingowy i CRM.

Źródło: [url=www.media2.pl]media2[/url]

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.