Heyah: Pakiety minut do wszystkich sieci

Telefonia komórkowa Heyah przygotowała nową promocję, w ramach której użytkownicy mogą aktywować jeden z dwóch pakietów darmowych minut do wykorzystania na połączenia z wszystkimi sieciami komórkowymi oraz stacjonarnymi.
W ramach trwającej do końca 2007 roku promocji ”Pakiety Sielanka” użytkownicy telefonów sieci Heyah mogą aktywować pakiety z minutami do wykorzystania na połączenia z sieciami komórkowymi oraz telefonii stacjonarnej.

Użytkownik może wybierać między pakietami - Mała Sielanka (10 minut za 6 zł) lub Duża Sielanka (50 minut za 24 zł). Pierwszy pakiet można aktywować za pomocą tzw. ekspresowego kodu *110*5#, aktywacja drugiego, większego pakietu odbywa się za pomocą kodu - *110*6#. Ważność pakietu - 30 dni.

Jednocześnie można korzystać z jednego pakietu. Następny pakiet można aktywować po wykorzystaniu poprzedniego lub po upływie jego terminu ważności.

Uwaga!
Od 31 października 2007 roku pakiet nie będzie obowiązywał połączeń z komórkową siecią Play. Może to oznaczać że od listopada połączenia w siecią Play w PTC, podobnie jak Orange, będą droższe.

Źródło: media2, wł

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.