HTC Touch w Niemczech

Pod koniec czerwca, w ofercie trzech czołowych niemieckich operatorów komórkowych, znajdzie się smartphone HTC Touch.

Producentem urządzenia jest tajwańska firma High Tech Computer Corp. (HTC). W ofercie bez abonamentu smartphone ma kosztować 450 euro. Zróżnicowane modele HTC Touch będą mogli kupić użytkownicy operatorów T-Mobile, Vodafone i O2.

Produkt HTC to tzw. smartphone posiadający możliwości telefonu komórkowego i palmtopa. Posiada on dotykowy ekran, podobny do tego jaki będzie stosowany w najnowszym produkcie firmy Apple, jakim jest iPhone. Ostatnio tajwańska firma zapowiedziała, że przed końcem obecnego roku HTC Touch trafi na amerykański rynek, gdzie będzie rywalizować właśnie z iPhonem. Amerykańska premiera iPhone'a planowana jest na 29 czerwca. Na razie nie wiadomo kiedy trafi on na europejski rynek.

HTC jest największym na świecie producentem urządzeń, łączących funkcje palmtopów i mobilnej komunikacji. Firma sprzedaje telefony komórkowe pod swoim własnym znakiem firmowym, ale produkuje również smartphone'y dla takich firm jak Dell i NTT DoCoMo.

Źródło: Reuters, WirtualneMedia

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.