INTERIA.PL integruje usługi mobilne i telekomunikacyjne

Interia.pl uruchomiła Centrum Usług Mobilnych i Telekomunikacyjnych TeleKom.interia.pl. Serwis skupił w jednym miejscu wszystkie usługi mobilne oraz telekomunikacyjne dostępne na portalu. Interia.pl posiada aktualnie jedną z najszerszych ofert tanich połączeń telefonicznych w Polsce.

Pod adresem telekom.interia.pl zgromadzono m.in. wszystkie informacje o tym, jak najtaniej dzwonić. Użytkownicy mogą wybierać pośród atrakcyjnych ofert telefonii HaloVoIP, HaloPin, Halo708, HaloKomórka. Odwiedzający serwis, za dowolną kwotę i bez dodatkowych zdrapek, doładują w nim telefon, a także dowiedzą się o aktualnych promocjach, oferowanych przez poszczególnych operatorów. W sklepie halo.interia.pl będą zaś mogli zakupić wszelkie akcesoria VoIP.

Ponadto, serwis oferuje gadżety multimedialne na komórki, w tym: najlepsze gry Java (m.in. Asterix i Wikingowie, Epoka Lodowcowa 2), dzwonki, tapety i wygaszacze, a także najświeższe informacje z działu redakcyjnego Nowych Technologii i forum. Dla dorosłej części użytkowników nie zabrakło działu z erotyką.

Źródło: INTERIA.PL,m Telix

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.