iPhone hitem ostatnich dni na Allegro

Amerykańskie szaleństwo na punkcie iPhonea udzieliło się również naszym rodakom. Bartek Szambelan, rzecznik Allegro, przyznaje, że iPhone stał się prawdziwym hitem ostatnich dni podczas licytacji. Kupującym nie przeszkadza, że sprzedawane iPhoney nie działają w Polsce, donosi Gazeta Wyborcza

Przystosowane tylko do amerykańskiej sieci telefonicznej ATiT wszystkie modele mają szereg blokad i zabezpieczeń. Wszystko po to, żeby europejska premiera odbyła się jesienią. Jako potencjalnych europejskich partnerów Apple wymieniają sieci: Orange, Vodafone, O2 i T-Mobile.

- Dla mnie nie ma to większego znaczenia. To jest prawdziwe cudo techniki, a ja chcę zaszpanować nim w pracy, że będę pierwszy. Wiem, że każdy będzie mi go zazdrościł - mówi dla dziennika Jacek, który kupił iPhonea za 2,3 tys. zł. Większość z nich waha się w granicach 2,5-2,9 tys. zł. Za niektóre modele cena przekracza 4 tysiące.

Niektórzy kupują, bo chcą samemu złamać zabezpieczające kody, dodaje Gazeta. - W ciągu tygodnia programy, dzięki którym można będzie uruchomić iPhonea w Polsce, będą dostępne w internecie i urządzenia będą działać. A my chcemy, by Polacy złamali kod - dodaje jeden z nich ukrywający się pod nickiem „Clay„.

Z zapowiedzi firmy UNIQUE Phones wynika, że w najbliższy piątek 13 lipca udostępni ona wszystkim chętnym, także posiadającym go Polakom oprogramowanie za równowartość 50 dol.

[url=http://allegro.pl/search.php?string=iphone]Zobacz aukcje na allegro iPhone[/url]

Źródło: Gazeta.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.