iPlus tańszy o połowę

Mobilny Internet może być jeszcze bardziej popularny. Komórkowa sieć Plus - w piątek, osiemnastego stycznia 2008 roku - wprowadza nową promocję w usłudze bezprzewodowego dostępu do Internetu iPlus obniżając abonament o połowę.

W ramach Zimowej promocji w iPlus w komórkowej sieci Plus promowane będą dwa plany cenowe - iPlus prywatnie 110 oraz iPlus firmowo 89. W ramach promocji abonent przez pierwsze pięć miesięcy za mobilny Internet będzie opłacał abonament tańszy o połowę.

W ramach taryfy iPlus prywatnie 110 abonament przez pierwsze pięć miesięcy wniesie 55 złotych brutto, a następnie standardowo ”“ 110 złotych brutto miesięcznie. W przypadku iPlus firmowo 89 klient przez pierwszych pięć miesięcy będzie płacił abonament w wysokości 44,5 zł bez VAT (54,29 zł z VAT), a później - 89 zł bez VAT (108,58 zł z VAT).

W ramach oferty klient otrzymuje dodatkowo co miesiąc 50 SMS-ów wliczonych w abonament, przez cały czas trwania kontraktu oraz 4 GB danych, które można wysłać przy pełnej prędkości transferu, dostępnej w danym miejscu.

Przy zawarciu umowy na 24 miesiące, do każdej aktywacji w promocji dodawana jest pełna, dwuletnia licencja na program antywirusowy Kaspersky Internet Security 7.0 jedynie za 1,22 zł z VAT.

W ramach zimowej oferty iPlus przygotował także promocję dla osób, które mają już modem lub do łączenia się z internetem chcą wykorzystywać swój telefon komórkowy. Promocja dotyczy zakupu samej karty SIM, a jej główną korzyścią jest 50 proc. rabat zarówno w niższym jak i wyższym planie cenowym iPlus: przez 3 m-ce w taryfach iPlus prywatnie 110 i iPlus firmowo 89 oraz przez 2 m-ce w taryfach iPlus prywatnie 60 i iPlus firmowo 49. Umowa na okres 12 miesięcy.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.