Komórkowa przyszłość to multimedia

Telefon komórkowy od dawna nie służy jedynie telefonicznym rozmowom bądź wysyłaniu wiadomości SMS. Co chwilę przybywa wiele możliwości nowych zastosowań telefonu w codziennym życiu. Interesujące wnioski, dotyczące zastosowań telefonów, przynosi badanie Universal McCann .

Z zaprezentowanych wyników badania wynika, że rozmowy telefoniczne zajmują mniej niż połowę czasu korzystania z telefonów komórkowych. Z kolei coraz większą popularnością cieszą się wiadomości multimedialne oraz mobilny Internet.

Wiele wskazuje na to, że coraz bardziej wchodzimy w nową erę komunikacji. Coraz więcej użytkowników deklaruje chęć oglądania krótkich przekazów telewizyjnych na ekranie swojego telefonu. Dodatkowo coraz chętniej korzystamy multimedialnego kontentu, co przy okazji daje nowe możliwości mobilnego marketingu.

Rosnący udział treści multimedialnych w wykorzystaniu telefonów komórkowych powoduje także, że najbardziej poszukiwanym urządzeniem przenośnym na świecie są telefony 3G. Dużą popularnością cieszą się także fotograficzne aparaty w komórkach - ponad 3/4 badanych twierdzi, że posiada telefon z aparatem.

Źródło: www.komputerwfirmie.org / www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.