Kompaktowy telefon do Internetu

Sony Ericsson wprowadza na rynek nowy telefon komórkowy - Sony Ericsson K660 działający w technologii HSDPA, który umożliwia także przeszukiwanie zawartości Internetu z wykorzystaniem specjalnych skrótów klawiszowych.

Sony Ericsson K660 wyposażony jest w różne funkcje jak m.in. podświetlane klawisze do skrótów, które uaktywniają się tylko podczas surfowania w Internecie czy wyświetlane na ekranie wiadomości o aktualizacjach ulubionych stron. Telefon został wyposazony także w klawisz nawigacyjny, który służy jako "magnetyczny kursor myszy", gdy telefon znajduje się w trybie internetowym, dzięki czemu można przeglądać zawartość sieci podobnie, jak na domowym komputerze.

Dzięki funkcji Google Mapsfor Mobile z interaktywnymi mapami, które można powiększać, pomniejszać i przesuwać w każdym kierunku, telefon pozwala odnaleźć szukaną drogę. Można również wpisać obecną lokalizację oraz cel podróży i otrzymać wskazówki, jak tam dotrzeć.

Model K660 mieści w swej obudowie także aparat o rozdzielczości 2,0 MPix, który umożliwa między innymi umieszczenie zdjęć na blogu przez Internet. Telefon działa w technologiach UMTS/HSDPA 2100 oraz GSM/EDGE 850/900/1800/1900 i dostępny będzie na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2008.

Źródło: www.media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.