LG: 140 mln komórek w 2010 roku

LG przedstawiła ambitne plany działań w branży telefonów komórkowych na 2010 rok. Firma zamierza sprzedać w tym roku 140 milionów telefonów.

- Jesteśmy świadkami kolejnej, rewolucyjnej zmiany w branży telefonów komórkowych. Jest ona spowodowana szybkim rozwojem smartfonów oraz zwiększonym popytem na treści i lepsze usługi - powiedział Grzegorz Kania, dyrektor ds. sprzedaży LG Electronics Polska. - W roku 2010 będziemy dalej opracowywać przełomowe rozwiązania, ponieważ mamy zamiar nadal wyznaczać trendy. Natomiast do roku 2012 chcemy stać się jednym z dwóch najważniejszych graczy na świecie - dodaje.

W tym roku firma ma zamiar zwiększyć sprzedaż na całym świecie - w 2009 roku udało się otworzyć około 100 punktów detalicznej sprzedaży telefonów komórkowych na rozwijających się rynkach - działania mają się skupiać w szczególności na rynkach w Korei i Ameryce Północnej.

W tym roku LG planuje premiery rynkowe około 20 smartfonów, opartych na różnych systemach operacyjnych, takich jak Android, Windows Mobile i Linux.

Jedna z innowacji LG zostanie zaprezentowana już w lutym podczas premiery urządzenia obsługującego technologię 3-Way Sync. Umożliwia ona bezproblemowe wyświetlanie treści online, zawartości komputera czy telefonu komórkowego, za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. LG Electronics blisko współpracuje również z czołowymi developerami aplikacji, co umożliwia zainstalowanie na smartfonach LG Electronics nowych gier i praktycznych gadżetów.

Czy uda się sprzedać LG 140 milinów urządzeń mobilnych ? Komentarz pozostawiamy Wam.

Źródło: LG / media2.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Dodaj poniżej swój komentarz do artykułu.

Pole jest obowiązkowe
Pole jest obowiązkowe
Dziękujemy za komentarz. Wkrótce twój komentarz zostanie zweryfikowany i opublikowany na stronie.
Napotkaliśmy problem na serwerze podczas dodawania komentarza.
Dodając komentarz zobowiązujesz się do przetrzegania regulaminu oraz zasad zdefiniowanych w polityce prywatności i polityce cookies.